Kasım 18, 2018 Evrende Yalnız mıyız!?

Evrende Yalnız mıyız? Çin UFO Federasyonu Başkanı Shi-Li Uzaylıların Varlığını kabul etti!

Evren dediğimiz ucu bucağı olmayan, içinde değil güneş sistemimiz galaksimiz bile bir kum tanesi kadar olan şu koca evrende yalnız olmamız mümkün mü? Belki evet, belki de değil. Evrende şuan bizlerden başka hiç kimsenin olmadığını düşünebiliriz. Çünkü şimdiye kadar uzaylılar ile ilgili hiç bir somut kanıt bulunmamakta. (Yada biz öyle biliyoruz.) Tabii ki yüzlerce teori var ancak yine de somut bir kanıtımız yok. Ancak bu da uzaylıların olmadığına bir kanıt değil.
Peki uzaylılarla neden irtibatta değiliz? sorusunu kendimize sorarsak;
Bunun için 2 madde karşımıza çıkıyor.
1. Bizden daha ilkel olabilirler;
Eğer bizden daha ilkel, hatta bizim kadar teknolojisi gelişmiş bir ırk varsa bile ve başka bir galaksi de iseler, ki bu da çok normal olurdu; sinyallerimiz onlarla iletişim kurmak için yeterli olamazdı. Biz şuanda başka bir gezegene adım atmaya dahi yeni yeni başlamışken, uzak bir gezegen sadece hayalden ibaret. Şuan ki teknolojimiz bunun için imkansız, aynı şekilde bizim teknolojimiz kadar bir teknolojiye sahip bir ırk varsa eğer, birbirimizi bulmamız epey bir vakit alacak demektir.

2. İleri teknolojiye sahipler ama bizi umursamıyorlar;
Diyelim, çok gelişmiş bir teknolojiye sahipler. Hatta öyle ki ışık hızında seyahat edebiliyorlar. Yine de evrende çok uzak yerde olmaları ışık hızıyla dahi binlerce hatta milyonlarca yıl alabiliyor. Peki ışık hızından öte, bizim şuan çok yabancısı olduğumuz kara delikler veya solucan deliklerini bir araç olarak kullanabiliyorlarsa? Solucan delikleri (teoride) bir yerden bir yere gidebilmek için ışık hızından daha hızlı olabilir, birnevi ışınlanma gibi yani kısa yol. Böylesine bir teknolojiye sahip bir ırk bizi, biz farkında olmadan gözlemleyebilir.

Bu 2 maddeden yola çıkarsak eğer uzaylıların, yani dünya dışı bir yaşamın olması muhtemeller arasında.
Bir de boyut diye bir şey var. En, boy, derinlik ve hepsine hükmeden 4. boyut zaman. Ya diğer varlıklar 5. ve üstü boyutlara sahip iseler.
Bilim adamlarına göre; 5. 6. 7. boyutları algılayabilseydik, zamanda yolculuk yapar, ışınlanabilir ve paralel evrenleri görebilirdik.
8. boyutta sonsuzluk, 9. boyutta farklı fizik kanunları, 10. boyutta hayal edilebilen her şey.
Fizikçiler 10 boyutun olduğunu ancak 6 boyutun yoğunlaşarak kırıldığını yalnızca 4 boyutun genişleyerek bizim algıladığımız kozmosu oluşturduğunu matematiksel olarak açıklayabilmektedir.
Şimdiye kadar binlerce insan uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia etti, çok meşhur ve kafa karıştıranlarda olmadı değil. Ancak ya yalanları ortaya çıktı, ya da unutuldu gitti. Bunları direk geçeceğim çünkü kesin birşey yok. Ancak bazı önemli kişilerin açıklamaları var;

Eski Kanada Savunma Bakanı Paul Hellyer, uzaylıların var olduğunu ve 4 tür olduğunu binlerce yıldır ziyaret ettiğini açıkladı.
Çin UFO Federasyonu Başkanı Shi-Li Sun, onbinlerce yıldır burda olduklarını ve dünyanın gelişimine katkıları olduğunu söyleyerek varlıklarını kabul etti.

51.Bölge’yi bilirsiniz, Amerika’nın gizli kutusu. Orada önceden mühendis olarak çalışan bilim adamı Body Bushman bu fotoğrafları yayınladı.
ABD’li yetkililer inkâr etti.

Bu adamlar bir yerlere gelmiş zeki ve tanınmış kişiler, reklama ihtiyaçları da yok, neden böyle birşey yapsınlar?
Şimdi biraz da eskiye gidelim. Milattan önce 3bin ile 10bin yılları arasında Sümerlere ve Aborjinlere ait olup, Sahra çölünde bulunan duvar çizimleri ve tabletler açıklanamayacak cinsten. Bunlara mantıklı bir açıklama getirmek veya tesadüf demek gerçekten zor.

Uzaylılar var mı? sorusuna net bir cevap vermenin mümkün olmayacağı gibi, tarihte bu hiyerogliflere de mantıklı bir cevap vermenin mümkün olmayacağı gözüküyor.

Peki sizce uzaylılar var mı?

Benzer İçerikler;

Bizi instagram üzerinden takip etmeyi unutmayin. / instagram@senbildiye

Facebook Yorumlar