Kasım 13, 2018

Fantastik Teoriler Serisi – Reptilian Irkı!

Komplo yazarı olan David Icke, dünyamızı yöneten sürüngenimsi insanımsılar ırkından bahsetmektedir. Bu iddiasında bir hayli ileri gitmiş, George Bush ve İngiliz Kraliyet ailesi gibi bir çok önemli ailenin bu ırktan olduğunu söylemiştir.

Reptilianlarla ilgili ilk bilgiler ufoloji dahilinde yani ilk ufo gözlemleriyle ortaya çıkmıştır. Uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia eden insanların anlattıkları ortak noktalardan edinilen bilgilerle, reptilianlar hakkında bildiklerimiz oluşmaya başlamıştır.

Reptilian ırkı uzunca kafatasları, dört parmağı olan, 1.5 ve 3.5 metre arasında değişen boyutları, şekil değiştiren ve sürüngenimsi deriye sahip ve 4 farklı türden oluştuğu tasvir edilir.

David Icke’a göre, Georghe Bush, Obama, Putin, Kraliçe Elizabeth, Trump gibi bir çok yönetici bu ırka mensup ve hatta dünyanın en zengin gizli aileleride bu ırktan oluşuyor.

Reptilianlar istedikleri zaman görünmez olabiliyorlar, bu özellikler bizlere sanki doğaüstü güçler gibi gelebilir ama bilim yeterince geliştiğinde kuantum fiziğine göre görünmezlik ve maddelerin birbiri içerisinden geçmesi mümkün. Sonuçta uzaylı ırkından bahsediyoruz.

Bu tarz uçuk komplo teorilerine inanan ve bu yönde araştırma yapan çok fazla insan mevcut. Tarihte ise bir çok kabartmalar, hiyeroglifler insanlara “Acaba?” sorusunu düşündürmüyor değil.

1971 yılında kurulan ve Vatikan’ın içerisinde bulunan bir konferans salonu. Görüntülerde bu salonun yapısında Reptilian ırkına göndermeler mevcut. Komplo teorisyenlerine göre bu durum reptilianların papalığı yönettiğinin bir simgesi.

1934 yılında Los Angeles Times’da yer alan bir makalede bir jeofizik kazı mühendisi Los Angeles’in altında yeraltı şehri olarak labirentlerin olduğunu ve 5000 yıl önce gerçekleşen felaketlerden kaçmak için insansı sürüngenler tarafından inşa edildiğini iddia etmiştir.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Benzer İçerikler;

One thought on “Fantastik Teoriler Serisi – Reptilian Irkı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir