Kasım 13, 2018 Fantastik Teoriler Serisi – Reptilian Irkı!

Fantastik Teoriler Serisi – Reptilian Irkı!

Reptilianlar dünyada en meşhur komplo teorilerinden biridir. Bu teoriden bahsetmeden önce bu teoriyi kim ortaya attı, ilk önce o kişiye değinelim.

David Icke

David Icke!
29 Nisan 1952 tarihinde dünyaya gelen David Vaughan Icke profesyonel olarak futbolculuk yapmıştır. Eklem iltihabı sebebiyle futbolu bırakmak zorunda kalan David daha sonra spor yayıncılığı yapmış ve bir dönem siyaset ile de ilgilenmiştir. Daha sonra rahatsızlığı sebebiyle çeşitli ülkeler gezen David bir takım takıntılara sahip oldu. Mesela bunlardan biri sadece turkuaz renginde giysiler giymekti, ancak daha sonra bu takıntısını bıraktı. 1989 yılında kitap yazmaya başlayan David 1999 yılında yayımladığı ”İnsanoğlu Ayağa Kalk” kitabı ile tüm dünyanın ilgisini üzerine çekti. Çünkü bu kitabında dünyayı yönetenlerin insanlar olmadığını, insan benzeri sürüngenimsi varlıklar olduğunu ileri sürdü. Tabii böylesine büyük bir iddia gizemli olaylara merak duyan bir çok insanın dikkatini çekti. Ayrıca David bunları sadece kafasından uydurarak yazmamıştı; şekil değiştiren, kılıktan kılığa giren ve sürüngenimsi varlıkları gören insanları referans alarak yazmıştı. David ayrıca sadece reptilianlar hakkında teoriler üretmedi farklı bir çok teoriler vardı. Tabii meraklıları kitabı veya kitaplarını alıp okuyabilirler, biz fazla konuyu dağıtmadan reptilianlar nedir, ne amaçlar ve somut kanıtlar mevcut mudur, bunları inceleyeceğiz.

Reptilianlarla ilgili ilk bilgiler ufoloji dahilinde yani ilk ufo gözlemleriyle ortaya çıkmıştır. Uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia eden insanların anlattıkları ortak noktalardan edinilen bilgilerle, reptilianlar hakkında bildiklerimiz oluşmaya başlamıştır.

Reptilian ırkı uzunca kafatasları, dört parmağı olan, 1.5 ve 3.5 metre arasında değişen boyutları, şekil değiştiren ve sürüngenimsi deriye sahip ve 4 farklı türden oluştuğu tasvir edilir.

David Icke’a göre, Georghe Bush, Obama, Putin, Kraliçe Elizabeth, Trump gibi bir çok yönetici bu ırka mensup ve hatta dünyanın en zengin gizli aileleride bu ırktan oluşuyor.

Reptilianlar istedikleri zaman görünmez olabiliyorlar, bu özellikler bizlere sanki doğaüstü güçler gibi gelebilir ama bilim yeterince geliştiğinde kuantum fiziğine göre görünmezlik ve maddelerin birbiri içerisinden geçmesi mümkün. Sonuçta uzaylı ırkından bahsediyoruz.

Bu tarz uçuk komplo teorilerine inanan ve bu yönde araştırma yapan çok fazla insan mevcut. Tarihte ise bir çok kabartmalar, hiyeroglifler insanlara “Acaba?” sorusunu düşündürmüyor değil.

1971 yılında kurulan ve Vatikan’ın içerisinde bulunan bir konferans salonu. Görüntülerde bu salonun yapısında Reptilian ırkına göndermeler mevcut. Komplo teorisyenlerine göre bu durum reptilianların papalığı yönettiğinin bir simgesi.

1934 yılında Los Angeles Times’da yer alan bir makalede bir jeofizik kazı mühendisi Los Angeles’in altında yeraltı şehri olarak labirentlerin olduğunu ve 5000 yıl önce gerçekleşen felaketlerden kaçmak için insansı sürüngenler tarafından inşa edildiğini iddia etmiştir.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Benzer İçerikler;

One thought on “Fantastik Teoriler Serisi – Reptilian Irkı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir