Mart 21, 2019 Gerçek Dünya Oyunu; Illuminati Kartları!

Gerçek Dünya Oyunu; İlluminati Kartları!

Yıl 1975…
Robert Shea ve Robert Anton Wilson 1975’te “The Illuminatus! Trilogy” adında bir kitap yayımladı. Bahsedeceğim illuminati kartları bu kitaptan esinlenmiştir.

Yıl 1995… Amerika merkezli “Steve Jackson Games” firması Monopoly tarzı bir kart oyunu piyasaya sürdü. Bu oyundaki amaç; Dünyayı yasal veya yasadışı yollarla yönetmek. Sloganı ise şuydu; “Belki bu oyunun arkasında illuminati vardır… Her yerde oldukları gibi.”

Buraya kadar herşey normal gibi… Peki bu oyun kartlarının üzerindeki resimler daha sonra dünyamızda gerçekleşecek olaylar olduğunu söylesem? Bu oyunda toplam 400 tane kart var ve küçük bir kısmı gerçekleşti. Şimdi o kartlara bir göz atalım;

1. Kart Terrorist Nuke; İkiz Kuleler Saldırısı;

2. Kart Pentagon; İkiz kuleler saldırısından 34 dakika sonra 3. bir uçak Pentagon’a çarpmıştı.

3. Kart Princess Di; Bu kartın üzerinde; “Prenses Di’nin tüm insanlara karşı bağışıklığı vardır, medya dışında.” yazmaktadır. Prenses Diana peşine takılan medya mensuplarından kaçarken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmiştir.

4. Kart Crop Circles; Biliyorsunuz bir dönem ekin alanlarındaki bu tarz çemberler, motifler çok konuşulmuştu. Hatta filmlere de konu olmuş, dünya dışı yaşam teorileri ortaya atılmıştı.

5. Kart Joggers; 5 Nisan 2013 tarihinde Amerika Boston’da düzenlenen bir maraton koşusunda bombalı bir saldırı yaşandı. Kartta ise şu yazılıydı; “Hiç kimse zararsız bir koşucudan şüphelenmez.”

6. Kart NASA; Biliyorsunuz en büyük komplo teorilerinden biri de Amerika’nın aya hiç çıkmadığı, bunun koca bir yalan olduğudur. Bu kartta ise bunun bir komplo olduğu ileri sürülmüş.

7. Kart Resistance is Useless; “Karşı koymak işe yaramaz!” Resimdeki kişi Michael Jackson’a benzetilmiş. Michael Jackson gerek kliplerinde gerek medyada illuminati karşıtı demeçler vermiştir ancak bu savaşın sonunu herkes biliyor.

8. Kart Kablolu TV; Kartta birisi tv izliyor, yani bu kişi sen, ben, o. İzlediği şeyler ise diğer illuminati kartları. Yani burada açıkça medya bizim elimizde, biz ne istersek onu izlersiniz diyor.

9. Kart Israel; İsrail’in katliam yapma özgürlüğünü anlatan bir kart. Bunu yapabilmek için siyasi bir otorite sağlaması gerekiyordu ve öyle de oldu.

10. Kart Don’t Forget To Smash The State; “Heykelleri parçalamayı unutma” IŞİD, Suriye’de, Antik Palmira Kenti’ne girerek buradaki binlerce yıllık eserleri put diye yıkmıştı.

11. Kart Subliminals; Bu mesajlar çoğu zaman tv üzerinden; bazen dizi, film, çizgi film veya direkt 25. kare ile, biz çoğunu fark edemesekte bilinç altımıza işleniyor.

12 ve 13. Kart; Bu kartlara baktığınızda aklınıza ilk önce ne geldi, ben söyleyeyim Kıyamet Silahı Haarp. Bilmeyenler için Haarp, Nikola Tesla’nın projeleri üstünden ABD’nin dünyada yapay doğal afetler yapabildiği ileri sürülen projedir.

14. Kart Combined Disaster; ”Kombine Felaketler” kartta yıkılan kulede saat 11:11’i gösteriyor. Fukuşima Nükleer Santral kazaları, Çernobil felaketinden sonra en büyük 2. radyoaktif kazadır. Bu felaketin yaşandığı tarih ise 11 Mart 2011’dir ve bu saat kulesi Japonya’dadır.

15. Kart; Salgın Hastalıklar günümüzde kuş gribi, domuz gribi, ebola virüsü ve daha bir çok salgın hastalık bazı ülkelerde boy gösteriyor. Bu hastalıklar laboratuvar ortamında yapılıp gizli bir kimyasal silah olarak kullanılıyor.

16. Kart; Bilmiyorum bilginiz var mı ancak şuan dünyadaki en popüler teorilerden biri gerçek bir zombi saldırısı. Bu hastalık üzerine bir çok çalışma mevcut ve deneyler yapılıyor hatta videoları bile var. Demem o ki yakında diğer salgın hastalıklar gibi bu virüste yayılabilir.

17. Kart; Hastalık ve salgından girdik o kadar, konu ile alakalı bu son kart olsun. Bu kartta hastalıkları insanlara bulaştırmaktan ve dünya nüfusunu belli bir düzeyde tutmak yani kontrol etmekten bahsediliyor. Sonuç olarak onların Thanos’u da bu…

18. Kart; Hemen resmin altında şu yazıyor; İşler tuhaflaştığında, tuhaflık profesyonelleşir. Hunter S. Thompson Lady Gaga’nın illuminati kuklası olduğu su götürmez bir gerçek ve karttaki de ondan başkası olamazdı.

19. Kart; Döviz spekülasyonu ve piyasa manipülasyonu. Amerika’nın şu sıralar ve daha önceki yıllarda bir çok ülkede uyguladığı yöntem. Ülkeleri krize götür ve kriz ortamında o ülkeyi daha kolay yönet.

20. Kart; Barkoda bakarsanız bir takım sayılar var, 666 zaten şeytanı simgeliyor bunu herkes biliyor peki diğer sayı dizisi nedir, 34 belki İstanbul, 23:32’de bir saat olabilir. Akla Reina saldırısı gelmiyor değil, biliyorsunuz işin içinden ABD’li kişilerde çıkmıştı, kim bilir…

Bazı kartlar apaçık belirtmişken bazıları tartışmaya açık. Başta dediğimiz gibi 400 tane kart var bu oyunda ve ben sizinle 20 tanesini paylaştım. Diğer kartlarda uzaylılar ve sahte uzay saldırıları ile ilgili kartlar var. Biliyorsunuz Amerika oyunları sever… Belki de ikiz kuleler gibi bir çok oyun daha oynayacak. Mesela kartların birinde Empire binasına saldıran bir uzay mekiği kartı var.

Diğer kartları zamanla ekleyeceğim…

Sitemizde bulunan içerikler senbildiye.com adresine aittir. Kaynak gösterilmeden herhangi bir bölümü veya tamamı başka bir platformda kullanılamaz.

Benzer İçerikler;

One thought on “Gerçek Dünya Oyunu; İlluminati Kartları!

  1. Zombi insanlar yaptılar zaten hangi ülke şehir tam hatırlamıyorum ama uyuşturucu dan daha farkli bir madde kullananlar aynen zombi gibi davranıyorlar ve bu korkutucu bunların hepsi düşünülmüş planlanmış ve sadece uyguluyorlar ama birsey fark ettim bunlar oluyor ama o kartları anlamdirip tebbir alınamaz mı ve bu oyunu ilkkez duyuyorum serinin devamıni da merak ettim doğrusu başarılar dilerim admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir