Bize Destek Olun

Sen Bil Diye kendi imkanları ile gelişmekte olan bir oluşumdur. Sizlere elimizden geldiğince kaliteli hizmet vermeye gayret ediyoruz, en büyük amacımız ise tamamen reklamsız hizmet. Fakat Web site, uygulama, programlar ve ekipmanlar için aylık ve yıllık ödememiz gereken bir takım ücretler var. Bizim bu ücretleri kendi imkanlarımız ile devamlı karşılamamız ne yazık ki mümkün değil, bu yüzden de sizlerin desteğine önemli ölçüde ihtiyaç duyuyoruz. Patreon sitesi üzerinden yapacağınız bağışlar sayesinde sizlere, tam zamanlı olarak daha fazla ve kaliteli içerikler sunabilme imkanımız olacak. Yeterli desteğe ulaşabilirsek eğer tek gelir kaynağımız olan reklamları tümden kaldıracağız. Eğer siz de bu gayemizi destekliyor iseniz aylık veya tek seferlik olarak, imkanlarınız ne kadar el verirse bizlere destek olmak ister misiniz?

Bağış yapmak için buraya tıklayınız.

Not: IBAN yoluyla bağış yapmak isterseniz senbildiyeweb@gmail.com adlı mail adresimizden hesap numarası isteyebilirsiniz.

Patreon nedir?

Patreon, patronum ol mantığı ile işleyen bir bağış yap & destek ol sitesidir. Patreon, yetersiz gelire sahip içerik üreticilerinin, hayranları veya takipçilerinden destek talep ettiği bir sistemdir. Yabancı bir site olduğu için de bağışlar TL değil Dolar üzerinden işlemektedir. Bir kişiyi veya oluşumu destekliyor ve içerik üretmesine devam etsin istiyorsanız, bu site üzerinden kendi belirleyeceğiniz miktarlar ile o kişinin destekçisi ve diğer bir deyişle patronu oluyorsunuz.