Gizemli Bilgiler

İlluminati Kartları: Gerçek Dünya Oyunu!

İlluminati Kartları: Gerçek Dünya Oyunu!

1975 yılında Robert Shea ve Robert Anton Wilson “The Illuminatus! Trilogy” adında bir kitap yayımladı. Bahsedeceğim Illuminati kartları da bu kitaptan esinlenmiştir.

Yıl 1995…

Amerika merkezli “Steve Jackson Games” firması tarafından oyun tasarımcısı Steve Jackson, monopoly tarzı bir kart oyunu piyasaya sürdü. Bu oyundaki amaç; dünyayı yasal veya yasa dışı yollarla yönetmek. Sloganı ise şuydu; “Belki bu oyunun arkasında illuminati vardır… Her yerde oldukları gibi.”

Buraya kadar her şey normal gibi…
Peki bu oyun kartlarının üzerindeki resimler daha sonra dünyamızda gerçekleşecek olaylar olduğunu söylesem? Bu oyunda toplam 400 tane kart var ve küçük bir kısmı gerçekleşti. Şimdi o kartların bazılarına bir göz atalım;

1. Kart Terrorist Nuke;

1995 yılında piyasaya sürülen bu karttan sonra 11 Eylül 2001’de İkiz Kuleler’e saldırı düzenlenmişti. Bu olay bu kartların yanı sıra bir çok gibi çizgi dizide de olaydan önce gösterilmiştir.

2. Kart Pentagon;

İkiz kuleler saldırısından 34 dakika sonra 3. bir uçak Pentagon’a çarpmıştı.

3. Kart Princess Di;

Bu kartın üzerinde; “Prenses Di’nin tüm insanlara karşı bağışıklığı vardır, medya dışında.” yazmaktadır. Prenses Diana peşine takılan medya mensuplarından kaçarken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmiştir.

4. Kart Crop Circles;

Biliyorsunuz bir dönem ekin alanlarındaki bu tarz çemberler, motifler çok konuşulmuştu. Hatta filmlere de konu olmuş ve dünya dışı yaşam teorileri ortaya atılmıştı.

5. Kart Joggers;

5 Nisan 2013 tarihinde Amerika Boston’da düzenlenen bir maraton koşusunda bombalı bir saldırı yaşandı. Kartta ise şu yazılıydı; “Hiç kimse zararsız bir koşucudan şüphelenmez.”

6. Kart NASA;

Biliyorsunuz en büyük komplo teorilerinden biri de Amerika’nın aya hiç çıkmadığı, bunun koca bir yalan olduğudur. Bu kartta ise bunun bir komplo olduğu ileri sürülmüş.

7. Kart Resistance is Useless;

“Karşı koymak işe yaramaz!” Resimdeki kişi Michael Jackson’a benzetilmiş. Michael Jackson gerek kliplerinde gerek medyada illuminati karşıtı demeçler vermiştir ancak bu savaşın sonunu herkes biliyor.

8. Kart Kablolu TV;

Kartta birisi TV izliyor, yani bu kişi sen, ben, o. İzlediği şeyler ise diğer illuminati kartları. Yani burada açıkça medya bizim elimizde, biz ne istersek onu izlersiniz diyor.

9. Kart Israel;

İsrail’in katliam yapma özgürlüğünü anlatan bir kart. Bunu yapabilmek için siyasi bir otorite sağlaması gerekiyordu ve öyle de oldu.

10. Kart Don’t Forget To Smash The State;

“Heykelleri parçalamayı unutma” IŞİD, Suriye’de, Antik Palmira Kenti’ne girerek buradaki binlerce yıllık eserleri put diye yıkmıştı.

11. Kart Subliminals;

Bu mesajlar çoğu zaman TV üzerinden; bazen dizi, film, çizgi film veya direkt 25. kare ile, biz çoğunu fark edemesek de bilinç altımıza işleniyor.

12 ve 13. Kart;

Bu kartlara baktığınızda aklınıza ilk önce ne geldi, ben söyleyeyim Kıyamet Silahı HAARP. Bilmeyenler için HAARP, Nikola Tesla’nın projeleri üstünden ABD’nin dünyada yapay doğal afetler yapabildiği ileri sürülen projedir.

14. Kart Combined Disaster;

”Kombine Felaketler” kartta yıkılan kulede saat 11:11’i gösteriyor. Fukuşima Nükleer Santral kazaları, Çernobil felaketinden sonra en büyük 2. radyoaktif kazadır. Bu felaketin yaşandığı tarih ise 11 Mart 2011’dir ve bu saat kulesi Japonya’dadır.

15. Kart Epidemic;

Salgın Hastalıklar günümüzde kuş gribi, domuz gribi, ebola virüsü ve son olarak covid-19 gibi daha birçok salgın hastalık bazı ülkelerde boy gösteriyor. Bu hastalıklar laboratuvar ortamında yapılıp gizli bir kimyasal silah olarak kullanılıyor.

16. Kart Withering Curse;

Bilmiyorum bilginiz var mı ancak şu an dünyadaki en popüler teorilerden biri gerçek bir zombi saldırısı. Bu hastalık üzerine birçok çalışma mevcut ve deneyler yapılıyor hatta videoları bile var. Demem o ki yakında diğer salgın hastalıklar gibi bu virüs de yayılabilir.

17. Kart Center for Disease Control;

Hastalık ve salgından girdik o kadar, konu ile alakalı bu son kart olsun. Bu kartta hastalıkları insanlara bulaştırmaktan ve dünya nüfusunu belli bir düzeyde tutmak yani kontrol etmekten bahsediliyor.

18. Kart The Weird Turn Pro;

Hemen resmin altında şu yazıyor; ”İşler tuhaflaştığı zaman, tuhaflık profesyonelleşir.” Hunter S. Thompson Lady Gaga’nın illuminati kuklası olduğu su götürmez bir gerçek ve karttaki de ondan başkası olamazdı.

19. Kart Market Manipulation;

Döviz spekülasyonu ve piyasa manipülasyonu. Amerika’nın şu sıralar ve daha önceki yıllarda birçok ülkede uyguladığı yöntem. Ülkeleri krize götür ve kriz ortamında o ülkeyi daha kolay yönet.

20. Kart Bar Codes;

Barkoda bakarsanız bir takım sayılar var, 666 zaten şeytanı simgeliyor bunu herkes biliyor peki diğer sayı dizisi nedir, 34 belki İstanbul, 23:32’de bir saat olabilir. Akla Reina saldırısı gelmiyor değil, biliyorsunuz işin içinden Amerikalı kişiler de çıkmıştı, kim bilir…

Bazı kartlar apaçık belirtmişken, bazıları tartışmaya açık. Başta dediğimiz gibi 400 tane kart var bu illuminati kartları oyununda ben sizinle 20 tanesini paylaştım. Diğer kartlarda uzaylılar ve sahte uzay saldırıları ile ilgili kartlar var. Biliyorsunuz Amerika oyunları sever… Belki de ikiz kuleler gibi birçok oyun daha oynayacak. Mesela kartların birinde Empire binasına saldıran bir uzay mekiği kartı var.

Diğer kartları da zamanla ekleyeceğim…

Instagram | Uygulama | YouTube | Destek Ol

Bu Yazıyı Paylaş veya Bir Arkadaşına Gönder;

1 Yorum

Yorumlar